תקנון אתר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של אור איתן–מארזים ומתנות, מוצרי יודאיקה, תשמישי קדושה ועוד. התקנון הינו בין חנות אור איתן לבין קהל הצרכנים. לפני ביצוע עסקה יש לקרוא את התקנון בעיון ולהסכים לתנאים בתקנון, ביצוע הרכישה מהווה הסכמה מלאה לתנאים בתקנון האתר.

תקנון החנות

 1. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
 2. כל המבצע ו/או מעוניין לבצע פעולה באתר (להלן: “לקוח”) מצהיר בזאת ומתחייב כי קרא בעיון את תקנון האתר ומסכים לכל תנאיו לא תהא לו ו/או למישהו מטעמו כל טענה ו/או תביעה במישרין ו/און בעקיפין, כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו.
 3. החנות משמשת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
 4. הוראות תנאי שימוש אלה, ככל שנוגעות למשתמש(ים) באתר, מנוסחות מטעמי נוחות בלשון זכר, אך הן מכוונות לגברים ונשים כאחד.
 5. תנאי מוקדם לתוקף זכייתו של משתתף ברכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.
 6. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.
 7. המחיר הינו כולל מע”מ אלא אם צוין מפורשות אחרת.
 8. הוראות התקנון יחולו על כל לקוח אשר יבצע רכישה דרך אתר זה, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בין בעל האתר לבין הלקוח, לכל דבר ועניין.
 9. בעל האתר רשאי למנוע ממשתמש מסוים שימוש באתר זה לפי שיקול דעתו הבלעדי וזאת ללא הודעה מראש ו/או בכתב.
 10. בעת ביצוע הזמנה הינך חייב למסור את הפרטים האישיים הנכונים והמדויקים , כגון: שם ושם משפחה, טלפון, כתובת, דואר אלקטרוני פעיל, כרטיס אשראי.
 11. על בעל האתר חלה הזכות לשנות מפעם לפעם את התקנון על פי שיקול דעתו הבלעדי.
 12. בנוסף לתקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל. סמכות שיפוט תינתן לבית משפט באיזור המרכז.

קניות באתר

 1. באתר מוצעים למכירה מוצרים שחלקם מלווים בתמונות. התמונות נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים כולל מע”מ. המחיר התקף הוא המחיר שפורסם באתר בעת הלחיצה על אישור רכישה והשלמת התהליך. רשאי לקנות באתר כל משתמש מעל גיל 18. משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט המוצע למכירה באתר וניתן לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע מוצרים מסל הקניות בכל עת טרם אישור הרכישה והשלמת תהליך התשלום.
 2. מחירי המוצרים המוצעים למכירה באתר, תנאי האספקה, מחירי המשלוח, מספר התשלומים האפשריים והמבצעים המתפרסמים באתר ותנאיהם נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החנות, והיא רשאית לעדכנם ו/או לשנותם בכל עת, ללא הודעה מוקדמת.

פרטיות

הפרטים האישיים שיימסרו על ידך בעת ביצוע ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שיבוצעו על ידך, יישמרו במאגר המידע של אור איתן ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר.

אור איתן מתחייבת לכך שהפרטים שמסרת לה נועדו ע”מ להעניק לך שרות טוב יותר.

אור איתן מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים למניעת חדירה בלתי רצויה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הינך מאשר  בזאת, כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד אור איתן עקב פגיעות ו/או תקלות ו/או שיבושים.

אחריות

החזרת מוצרים תתאפשר אך ורק בהסכמת אור איתן ולאחר אישורה. כדי להחזיר את המוצרים עליך ליצור קשר טלפוני עם שרות הלקוחות של אור איתן. לאחר בירור פנייתך, יהיה עליך להחזיר את המוצר למחסני אור איתן על חשבון הלקוח. לאחר החזרת המוצרים, לשביעות רצונה המלאה של אור איתן תזוכה במחיר ששילמת עבורם לא כולל דמי משלוח ועמלת כרטיס אשראי.

במקרה של ביטול הזמנה ו/או קנייה כאמור לעיל, תחויב בנוסף גם בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר או בסך של 100 ₪ לפי הגבוה מביניהם בגין דמי טיפול וזאת בין אם המוצר סופק לך ובין אם לאו. אם המוצר סופק, תחול עליך בנוסף גם חובת החזרת המוצר למחסני אור איתן כאמור לעיל.

במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבלת מוצר פגום ולא תקין, שומרת לעצמה אור איתן את הזכות להציע לך להחליף את המוצר הפגום במוצר תקין. אם תקבל את הצעתה, ישלח אליך המוצר החדש לאחר החזרת המוצר הפגום. אם החלטת לסרב, לא יחויב כרטיס האשראי שלך ולא תחויב בדמי משלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. בכל מקרה, הקביעה באם המוצר היה פגום במועד מסירתו ללקוח תעשה אך ורק על ידי אור איתן על פי שיקול דעתה הבלעדי.

מוצרים וזמני אספקתם

 1. באתר ניתן לרכוש מארזים, מוצרי קדושה יודאיקה אומנות תכשיטים ועוד.
 2. החיוב מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, החיוב אינו מידי אלא רק במידה והמוצר נמצא במלאי. במקרה ויהיה חוסר במוצר מסוים, יהיה ראשי בעל האתר להודיע ללקוח על החלפת מוצר לבחירתו או ביטול הרכישה באופן חד צדדי ועד 72 שעות לפני תחילת הפעילות באמצעות דואר אלקטרוני או הודעה טלפונית.  
 3. במקרה שלא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יינתן למבצע הפעולה הודעה מתאימה. על הרוכש ליצור קשר טלפוני עם שירות לקוחות אור איתן  לצורך השלמת הרכישה והסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יש להדגיש כי פעולה תחשב תקינה רק לאחר מסירת פרטי כרטיס האשראי על ידי מבצע הפעולה, במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי. אם הלקוח לא יצור קשר לאחר 3 ימי עסקים , תחשב הזמנתו כמבוטלת.
 4. אספקת המוצר תוך 10 ימי עסקים מקבלת אישור ההזמנה על ידי חברת האשראי (לא כלולים – שישי שבת וערבי חג).
 5. בעל האתר לא יהיה אחראי לשינוי בתהליך הרכישה בתנאים הבאים:
  כוח עליון ומבלי לפגוע בכללות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.
  שביתת ספקים, או חוסר של מוצר מסוים במלאי.
  כל סיבה שלא בשליטת בעל האתר.
  המוצרים אשר הוזמנו באתר יסופקו ללקוח על ידי חברת שליחויות בזמני האספקה המקובלים של דואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל.
  ניתן לקבל המוצרים באמצעות חברת משלוחים אך אין באפשרות החנות לעקוב אחרי המשלוח משום שמדובר בחברה חיצונית.
  החנות  אינה אחראית בעקיפין או במישרין על אופן אספקת המוצר ללקוח או זמן אספקת המוצר או כל דבר אחר שיסופק ללקוח בדואר רשום או ע”י חברת המשלוחים.
  ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצרים אשר הוזמנו דרך האתר בתיאום מראש עם צוות האתר בטלפון שמספרו ____________


ביטול עסקה והחזרת מוצרים

 • ביטול רכישת מוצר באתר על ידי הלקוח ייעשה, בכפוף למגבלות על פי דין כמפורט להלן, באמצעות פניה טלפונית, באמצעות דואר אלקטרוני, בדואר רשום או דרך “יצירת קשר” באתר, כמפורט בלשונית “צור קשר” באתר. בקשת הביטול תכלול את פרטי הלקוח כולל מספר תעודת זהות ו/או פרטים מזהים אחרים ואת פרטי ההזמנה המלאים.
 • בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ’א-1981 (‘חוק הגנת הצרכן’), ובכפוף לחריגים הקבועים בחוק הנ”ל ובתקנות שהותקנו על פיו, רשאי צרכן לבטל קנייתו של מוצר בהודעה בכתב עד 14 ימים ממועד קבלת המוצר בפועל או מקבלת מסמך הגילוי המפרט את פרטי המוצר (המאוחר מביניהם.
 • דמי ביטול– במקרים בהם ניתן לבטל רכישת מוצר על פי האמור לעיל ובכפוף לכך שלא נעשה שימוש במוצר והוא הוחזר לחנות כשהוא במצב חדש ובאריזתו המקורית, בצירוף חשבונית מס מקורית ובכפוף לייתר התנאים המפורטים בתנאי שימוש אלו, בתוך 14 ימים מיום קבלתו על ידי הלקוח, יושב ללקוח הסכום ששולם על ידו בגין המוצר בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ₪, הנמוך מביניהם . ההשבה כאמור תיעשה רק לאחר שהמוצר שהוחזר התקבל על ידי החנות.
 • הלקוח יישא בתשלום מלא בגין השילוח, והחנות תהא רשאית לקזז את עלויות ו/או הוצאות המשלוח, לרבות ההחזרה, מהסכום שיושב לקונה כאמור. במידה שחברת כרטיסי האשראי או גוף אחר שעמו התקשרה החנות לביצוע סליקת כרטיסי אשראי, גבו מהחנות תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, החנות תהא רשאית לחייב את המשתמש/הרוכש גם בתשלום כאמור שנגבה ממנה.
 • 24.    החנות לא תהיה אחראית לכל אובדן או נזק במהלך משלוח מוצרים שהוחזרו על ידי הלקוח.
 • זכות ביטול הקניה והחזרת המוצר לא תחול לגבי מוצר שהותקן בבית הלקוח  ולגבי מוצר שיוצר או הותאם במיוחד עבור הלקוח על פי מידות או דרישות מיוחדות.
 • במקרה של ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה מהותית בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי החנות, לא יחוייב המשתמש בדמי ביטול כלשהם.
 • החנות רשאית לבטל עסקת רכישה במקרה שיתברר כי הרכישה התבצעה תוך מעשה עבירה ו/או מעשה המפר כל דין ו/ או מעשה המהווה הפרה של תנאים אלו, שליחת פריט שהוזמן לא תהווה אישור מצד החנות כי המשתמש-הקונה לא ביצע הפרה.
 • כמו כן, החנות רשאית לבטל עסקת רכישה בתוך שלושה (3) ימי עסקים ממועד ביצוע הרכישה באתר, במקרה שהמוצר אזל מן המלאי, ומבלי שתהיה חייבת לפצות את המשתמש הקונה עקב הביטול כאמור.

 החלפת מוצר

 • החלפת פריט בשווי ערכו בעת ההחלפה.את המוצר ניתן לקבל לאחר תיקון או להחליפו במוצר אחר במידה ואכן לא נעשה בו כל שימוש.
 • החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים: נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין. במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך . 

דמי משלוח

 • דמי משלוח יגבו בתוספת .
 • הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהחנות וזאת בתיאום מראש עם החנות.
 • מוסכם כי במקרה של איסוף ע”י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.

שירות לקוחות

כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנות ופעילותה , ניתן לפנות אל:

טלפון: 0515775581 

כתובת:ראובן ברקת24  חולון

דוא”ל info@oeita.com

אולי יעניין אתכם גם

5% הנחה ללקוחות חדשים

נרשמים ומקבלים הנחה